Werk Arena

Zlatý ocelářský koutek s pohárem T. G. Masaryka 13.00

Zlatý ocelářský koutek s pohárem T. G. Masaryka

Werk Arena

Pokud ještě nemáte fotografii s pohárem T. G. Masaryka, který letos získali třinečtí Oceláři popáté v řadě, máte jedinečnou příležitost zvěčnit se s ním ve stylovém klubovém fotokoutku! Pohár bude v rámci Hutnického dne umístěn v ochozech Werk areny (v pravé části při vstupu od parkoviště).

Desmod 14.00

Desmod

Werk Arena

Kořeny slovenské rockové skupiny DESMOD sahají do Nitry a roku 1996. Od té doby ale ušla kus cesty a už více než 20 let se řadí u našich východních sousedů ke stabilní špičce. Popularitu si získala také u nás v České republice. Ve WERK areně se tak můžeme těšit na hity jako „Chýbanie“, „Vyrobená pre mňa“, „Na Tebe závislý“, „Zhorí všetko čo mám“, či „Vŕba“ – a snad také „V dolinách“ legendárního zpěváka Karla Duchoně.

Tomáš Klus 16.30

Tomáš Klus

Werk Arena

Jedním z vrcholů Hutnického dne bude zcela jistě koncert třineckého rodáka Tomáše Kluse s jeho Cílovou skupinou. Kde jsou ty časy, kdy se v Bystřici věnoval modernímu pětiboji, dnes už patří k nejpopulárnějším českým zpěvákům, úspěšně se věnuje i herectví. Jeho cesta za slávou vyvrcholila v letech 2011 až 2012, po vydání alb „Hlavní uzávěr splínu“ a „Racek“, kdy obdržel stříbrného a zlatého Českého slavíka.

Olympic 19.00

Olympic

Werk Arena

Když už WERK slaví 185 let, tak to pojďme slavit společně s největší legendou českého rocku – skupinou OLYMPIC. Ta vznikla už v roce 1963, takže nedávno oslavila 60 let své nesmírně úspěšné existence! Po celý čas je u toho kytarista, zpěvák a skladatel v jedné osobě Petr Janda – a od 70. let mu zdárně sekunduje baskytarista Milan Broum. Dalšími stávajícími členy jsou bubeník Martin Vajgl a klávesista Pavel Březina.

Rybičky 48 21.30

Rybičky 48

Werk Arena

Česká pop-punková kapela Rybičky 48 vznikla v roce 2022 v Kutné hoře, to však ještě pod původním názvem „Banánové rybičky“. Její současný název byl přitom před léty vybrán na základě hlasování fanoušků, kterých už má dnes kapela tolik, že bez problémů naplňuje i velké haly. Je velkým tahákem pro letní festivaly po celé republice i v zahraničí. Celkem odehrála už více než 1000 koncertů – máme se tedy v Třinci na co těšit!