Werk Arena

Jelen 14.00

Jelen

Werk Arena (Radegast scéna)

Vyprodané sály, velké rádiové hity, několik cen Anděl a stabilní zájem posluchačů. Kapela se v posledních letech vypracovala mezi nejžádanější jména české hudební scény. „Jelen byl vždycky především koncertní kapela. Energie živých vystoupení je pro nás od začátku naší kariéry to nejdůležitější,“ říká o kapele její frontman Jindra Polák.

No Name 16.30

No Name

Werk Arena (Radegast scéna)

Šestičlenná slovenská pop-rocková skupina z Košic, jejíž jádro tvoří čtyři bratři Igor, Dušan, Ivan a Roman Timkovi, se drží na výsluní české a slovenské populární hudby již více než pětadvacet let! „Našich 25 let bylo jedinečných. Považuji to za zázrak,“ uvedl k výročí kapely zpěvák Igor Timko a dodal: “není vůbec lehké, dělat věci správně.“

Michal Hrůza a kapela Hrůzy 19.00

Michal Hrůza a kapela Hrůzy

Werk Arena (Radegast scéna)

Michal Hrůza vytvořil za svou hudební kariéru celou řadu hitů nejen pro sebe, ale i pro další interprety – vzpomeňme si například na slavný hit Anety Langerové Voda živá. Do roku 2006 byl členem Ready Kirken, pak se vydal na sólovou dráhu. Věnuje se i filmové hudbě – složil třeba titulní melodii pro seriál Vyprávěj, hudebně se podílel i na filmu Lidice.

Doga 21.30

Doga

Werk Arena (Radegast scéna)

Představovat v našem regionu nesmírně populární českou rockovou kapelu DOGA a jejího frontmana Izziho, to by bylo nošení dříví do lesa. Uveďme snad tedy jen jedno – IZZI chystá na večerní koncert ve WERK ARENĚ parádní hudební a světelnou show a rockovou smršť svých hitů – máme se opravdu na co těšit!!!