Šlágr Scéna

Informace

Předprodej vstupenek v jednotné ceně 100 Kč na ŠLÁGR Scénu probíhá v pokladně KD TRISIA od 11. dubna. Vstupenky s místenkami platí výhradně do Divadelního sálu kulturního domu.

Pozor, tyto vstupenky neplatí pro program v areálu WERK ARENY!

Black Band 15.00

Black Band

KD TRISIA – Šlágr scéna (15.00–18.00)

Hudební skupina BLACK BAND ze slovenské Prievidze patří k uznávaným interpretům ve své branži již řadu let. Za tu dobu si našla mnoho posluchačů na Slovensku i v Čechách. Jedinečný charakter vystoupením dodává Jana Apolenová se svým sametovým hlasem, v doprovodu tří mužských vokálů a hudebních nástrojů.

Zdeněk Krásný 15.25

Zdeněk Krásný

KD TRISIA – Šlágr scéna (15.00–18.00)

Za dobu svého dlouholetého působení oslovil zpěvák, hudebník, skladatel, textař a producent Zdeněk Krásný snad všechny generace. Je právem považován za krále evergreenů. Byl to právě on, kdo kdysi objevil a vtiskl novou podobu nestárnoucím hitům a písničkám jako je Zlatý křížek, Stále mi scházíš či Anděli můj.

Gábina Goldová 15.50

Gábina Goldová

KD TRISIA – Šlágr scéna (15.00–18.00)

Česká zpěvačka a herečka. Před kamerou debutovala již ve svých deseti letech v roli Berušky v televizní adaptaci opery Komárkova ženitba. Po ukončení studií vystupovala v Německu a dalších zemích se skupinou Lady M. V současné době často koncertuje také v Polsku.Písničky, které zpívá, jsou zaměřeny na pop a country.

Marta Vančová 16.15

Marta Vančová

KD TRISIA – Šlágr scéna (15.00–18.00)

Proslavila se hlavně jako vokalistka nezapomenutelného Zlatého slavíka Karla Gotta. Patří k úspěšným a stabilním interpretkám televizních pořadů na českém Šlágru. V této provenienci vydala hned několik svých alb – Andělské zvony, Dům pro má přání, Jste můj život i Vůně přístavů.

Vlasta Mudríková 16.40

Vlasta Mudríková

KD TRISIA – Šlágr scéna (15.00–18.00)

Heligonkářka a zpěvačka patří mezi elitu slovenského folkloru. Výrazně přispívá k zachování koloritu lidové písně a folkloru nedalekých Kysúc. Věnovala se rovněž studiu na Akademii umění v Banské Bystrici, se specializací operní zpěv. Studium ukončila s vyznamenáním a byl jí slavnostně udělen titul Mgr.art.

Šlágr kluci 17.05

Šlágr kluci

KD TRISIA – Šlágr scéna (15.00–18.00)

Spolupráce dlouholetých kamarádů – Petra Šišky a Pavla Nováka mladšího, vyvrcholila vytvořením hudebního seskupení Šlágr kluci. Na koncertech uvádějí jak své původní autorské písničky, tak i řadu známých hitů. Třinečák Petr ŠIŠKA bude zároveň celou ŠLÁGR scénu v divadelním sálu KD TRISIA moderovat.

Veselá trojka 17.30

Veselá trojka

KD TRISIA – Šlágr scéna (15.00–18.00)

Co o sobě říká tato populární kapela? “Jsme dlouholetí kamarádi se smyslem pro humor, kteří celý život věnovali hudbě. Náš věk, pohled na život kolem sebe, ale hlavně láska k lidové písničce nás spojila, svedla dohromady a vytvořila pevnou partu. Naším cílem je přinášet v písničkách radost a pohodu, která se v dnešní době začala vytrácet.“