Revival scéna

O.S.G. 13.00

O.S.G.

Revival Scéna

Třinecká kapela O.S.G. na koncertech hraje vlastní písničky, zabrousí ale i do cizích vod a připomene posluchačům hity takových kapel, jako Olympic, Turbo nebo Katapult. Hraje ve složení: Jarda Pikoř – bicí, Láďa Kunz – baskytara a zpěv, Mirek Mohel – kytara a zpěv, a Marek Džupin – kytara a harmonika.

ABBA STARS 15.15

ABBA STARS

Revival Scéna

Skupina ABBA STARS, která vznikla v roce 2004, se vypracovala na jeden z nejuznávanějších světových revivalů. Úspěšně se mimo jiného zúčastnila i soutěže Francouzské televize „Nejvěrnější dvojníci světa“. ABBA STARS koncertovala v řadě zemí, například v Chorvatsku, Rakousku, Německu, Polsku, Francii a Arabských Emirátech.

Zlatí Oceláři 16.30

Zlatí Oceláři

Revival Scéna

Chcete vidět na vlastní oči naše mistrovské Oceláře i s prestižním Masarykovým pohárem? Přijďte s hokejovými Oceláři ještě jednou oslavit jejich unikátní zlatý hattrick, který se jim v play-off navíc podařilo završit proti pražské Spartě!

Witch Hammer 17.45

Witch Hammer

Revival Scéna

Třinecká unplugged kapela CAFE'80 se bohužel musela z Hutnického dne na poslední chvíli omluvit kvůli zdravotní indispozici jednoho z členů. Jak jsme vyřešili tento výpadek? Věříme, že víc než skvěle – na Revival scéně vystoupí časem prověřená jablunkovská heavy-metalová formace Witch Hammer. No a po letech je opět uvidíme ve čtyřech, už také s druhým kytaristou Vojtou Chobotem!

AC/CZ 20.15

AC/CZ

Revival Scéna

Nejúspěšnější AC/DC tribute kapela v České republice, kritiky uznávaná jako jedna z nejlepších taky v zahraničí. Na hudební scéně působí od roku 2010 a ročně odehraje desítky koncertů nejen v ČR, ale i na Slovensku, v Polsku, Rakousku, či Německu. Letos hodlá vystupovat rovněž se Smíchovskou komorní filharmonií.