Radegast scéna

Peter 13.00

Peter Cmorik

Radegast Scéna

Peter Cmorik patří k nejznámějším zpěvákům na slovenské hudební scéně. V roce 2006 zvítězil v soutěži „Slovensko hledá Superstar II“ a od té doby se stal čtyřnásobným držitelem slovenského Zlatého Slavíka. V současné době úspěšně vystupuje v  ostravském nastudování muzikálu Jesus Christ Superstar, který obdržel prestižní nominaci na Cenu Thálie 2016. Skládá rovněž filmovou hudbu. Nedávno se podílel na tvorbě filmu Muzzikanti, kde si zazpíval i s Jarkem Nohavicou v písni „Kříž svůj neseme“.

Mamma 14.00

Mamma Mia!

Radegast Scéna

Výběr písní z české verze světoznámého muzikálu MAMMA MIA! Je tvořen hity legendární švédské skupiny ABBA v podání protagonistů z muzikálu – Michaela Foreta, Bořka Slezáčka, či Jitky Asterové.

Mydy 16.00

Mydy Rabycad

Radegast Scéna

Tato perspektivní česká kapela vznikla o letních prázdninách roku 2012. Hraje zábavný a chytlavý, ale přitom zároveň propracovaný a inteligentní elektropop s odkazy na různé retro styly. MYDY RABYCAD se již může pochlubit řadou zahraničních koncertů. Dosud parta mladých muzikantů kolem zpěvačky Žofie Dařbujánové hrála ve Velké Británii, Francii, Dánsku, Jižní Koreji, Německu, Nizozemí, Polsku, Rakousku, Slovensku či Švýcarsku. Jako teprve druhá česká kapela se představila na festivalu Glastonbury v Anglii. Stranou pozornosti nezůstává ani u nás - vystupovala už na festivalech United Islands,  Rock For People, Rock For Churchill, nebo Colours of Ostrava. Na podzim roku 2016 nahrávala materiál na nové album v Red Bull Studios Berlin.

Těžkej 18.00

Těžkej Pokondr

Radegast Scéna

Hudební duo známé „odlehčenými“ verzemi hitů zahraniční i české popové hudby od šedesátých let až do současnosti. Nerozlučný tandem již léta tvoří Miloš Pokorný a Roman Ondráček. Autorem řady vtipně laděných textů je Lou Fanánek Hagen, frontman kapely Tři sestry.

Imodium 19.00

Imodium

Radegast Scéna

Česká rocková skupina, která působí na naší hudební scéně již od samého konce 90. let. Za tu dobu získala několik ocenění, v pražské O2 Areně předskakovala zpěvačce Avril Lavigne, kanadským Simple Plan, či britským Bush. Nepatří sice mezi kapely, pravidelně obehrávané v komerčních rádiích, přesto má už léta příznivce po celé republice. To ostatně potvrzuje při současném turné s kapelou Rybičky 48. IMODIUM se prezentuje specifickými projekty – jako jediná kapela v ČR pořádá „Bytové turné“, nedávno koncertovala v plzeňské věznici Bory. Aktuálně rozproudila diskusi příznivců k novému albu „Element“ a zvukově syrovějšímu singlu „Proud“.

So 21.00

So Fine

Radegast Scéna

Čtyřčlenná pražská pop-rocková skupina v čele s anglickým zpěvákem Gedem MALONEYEM z Liverpoolu. Hraje známé hity z anglo-americké hudby od šedesátých let až po současnost – Beatles, Johnny Cash, U2, Sting, Dire Straits nebo R.E.M. – i svou vlastní tvorbu, s níž se představila v roce 2016 jako host na turné Mekyho Žbirky.