Radegast scéna

Petr Kolář 13.00

Petr Kolář

Radegast Scéna

Petr Kolář má za sebou bohatou hudební kariéru, během níž prošel kapelou Precedens s Bárou Basikovou, či heavymetalovým Arakainem. Účinkoval rovněž v muzikálech Dracula, Vlasy, Hamlet i Krysař. Nejzásadnějším milníkem jeho kariéry však bylo spojení s legendárním hitmakerem Karlem Svobodou. Jeho „hlasivky z oceli“ tak dodnes bodují s hity, jako „Jednou nebe zavolá“, Navzdory hříchům svým“, nebo „Ještě že Tě lásko mám“.

Děda Mládek Illegal Band 15.30

Děda Mládek Illegal Band

Radegast Scéna

Česká country-rocková kapela, využívající také prvky tradičního dixielandu, vznikla koncem 90. let v plzeňském pubu „U mazaného králíčka“. Repertoár má od počátku postavený na legendárních písničkách Ivana Mládka a Banjo Bandu. Frontmanem kapely je zpěvák a hráč na činel „Mersí“, původně bubeník známé skupiny Burma Jones. V bohatém nástrojovém vybavení přitom kromě trubky či kytary nechybí ani klasická valcha…

Narážení soudku Radegast RATAR a předávání cen TFA Werkman 17.00

Narážení soudku Radegast RATAR a předávání cen TFA Werkman

Radegast Scéna

Vyhlášení výsledků profesionálních soutěží hasičů bude letos předcházet slavnostní naražení soudku s pivem RADEGAST RATAR, jež bude v dalších dnech k mání a na čepu v síti vybraných regionálních hospod. Vítězní hasiči tak budou patřit k prvním, kteří tento hořký mok z Nošovic s gustem ochutnají!

Katka Knechtová 18.00

Katka Knechtová

Radegast Scéna

Prešovská rodačka patří ke stálicím slovenské populární hudby. Její začátky ve druhé polovině 90. let jsou spojeny s kapelou IMT Smile, od níž se záhy oddělila a začala hrát s Pehou. Z tohoto období jsou i obrovské hity „Za Tebou“ a „Spomaľ“. Její sólovou kariéru odstartoval další megahit „Muoj bože“, inspirovaný středověkými žalmy a staroslověnštinou, který složila pro slovenský velkofilm „Bathory“ režiséra Juraje Jakubiska.

Wohnout 20.00

Wohnout

Radegast Scéna

Jádro takříkajíc časem prověřené české kapely Wohnout tvoří od založení v roce 1996 bratři Matěj a Jan Homolovi. Dalšími členy jsou baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Zdeněk „Fenek“ Steiner. Kapela je držitelem rekordu ve sledovanosti na českém YouTube. Hitovka „Svaz českých bohémů“ totiž překročila v roce 2020 hranici 50 milionů zhlédnutí na zmíněné platformě a v současné době to už je dokonce zhruba 73 milionů!