Mini Werk Arena

Loutkové představení ČERT a KÁČA 13.30

Loutkové představení ČERT a KÁČA

Mini Werk Aréna (Zábavná scéna)

Loutková scéna Těšínského divadla BAJKA vás na Hutnickém dni pobaví veselou pohádkou o prostořeké Káči, chytrém ovčákovi, o pekle a o tom, že i ten největší hříšník se může polepšit. Loutkové představení ČERT a KÁČA je pro malé i velké, plné rozverných písniček, nádherných loutek a kostýmů.

Pavel Novák dětem – Bláznivý karneval 15.15

Pavel Novák dětem – Bláznivý karneval

Mini Werk Aréna (Zábavná scéna)

Už to jede, už to sviští! Pavel Novák vás a vaše děti vtáhne do proudu písniček, her a tanečního skotačení. Je libo dětský karneval, v němž se holky a kluci v maskách vyřádí, zazpívají si, zahrají různé dětské hry, zasoutěží si, vyzkouší svou šikovnost i užijí hodně zábavy? Pak neváhejte a přijďte do Mini Werk areny!

Lukáš Pavlásek 16.45

Lukáš Pavlásek

Mini Werk Aréna (Zábavná scéna)

Český komik, herec, textař, spisovatel i finalista soutěže StarDance. V roce 2005 debutoval v pořadu Na stojáka. Patří mezi známé české představitele stand-up comedy. Natočil celou řadu výstupů a scének, v nichž byl k vidění v různých druzích i polohách humoru. Popularitu mu získala postava legendárního “tydýta” v úspěšné televizní reklamě.

Richard Nedvěd 18.00

Richard Nedvěd

Mini Werk Aréna (Zábavná scéna)

Poněkud neobvyklý český kouzelník, komik, „trapnomág“ a břichomluvec. V roce 2010 se proslavil účastí v první sérii talentové soutěže Česko-Slovensko má talent, kde se umístil na skvělém druhém místě. Od roku 2008 začal vystupovat v českém stand-up comedy pořadu Na stojáka.

Petr Jablonský 19.15

Petr Jablonský

Mini Werk Aréna (Zábavná scéna)

Známý český imitátor, bavič, moderátor a herec. Jeho doménou je imitování známých českých celebrit a politiků. Nezapomenutné jsou zejména osobnosti jako bývalý prezident Václav Klaus, či ten současný Miloš Zeman. Skvěle napodobuje také ženy – například spisovatelku Halinu Pawlovskou, nebo bývalou političku Petru Buzkovou.