Malá hala

S 13.30

S kouzly kolem světa

Malá hala

Známý mág Pavel KOŽÍŠEK v kouzelnické show, zaměřené na dětské diváky. Prožijte velkou kouzelnickou cestu kolem světa. V každé zemi na vás čekají typická a originální kouzla. Děti budou s kouzelníkem čarovat i přímo na jevišti!

Wikiho 15.00

Wikiho zábavná show s Mimoni

Malá hala

Zábavný program pro děti, který obsahuje animační show s kamarádem WIKIM a velkými maskoty MIMOŇů. Nechybí kulisy, různé soutěže, tancování a spousta další zábavy pro děti s jejich žlutými „hrdiny“.

Moravanka 16.30

Moravanka Jana Slabáka

Malá hala

Slavná moravská dechová kapela byla založena v roce 1971 trumpetistou Janem SLABÁKEM. Její repertoár po celou éru působení vychází z moravských folklórních tradic, s důrazem na vitální a temperamentní folklór z oblasti Slovácka. Přesto, že v roce 1985 prošlo její původní legendární obsazení personálními změnami, je MORAVANKA dodnes stále oblíbená nejen v ČR a na Slovensku, ale i v zahraničí. Během své bohaté kariéry procestovala řadu evropských zemí a zavítala i do USA a Kanady, kde si vysloužila pomyslný titul „Královna české dechovky“.

Zdeněk 18.00

Zdeněk Izer

Malá hala

Populárního českého baviče a imitátora není třeba nijak obzvlášť představovat. Jako vždy i nyní lze počítat s proudem scének, parodií a vtipů, při kterých se naše bránice jistě nebudou nudit!

Šlágr 19.30

Šlágr band a hosté

Malá hala

Skalní příznivci ŠLÁGR TV se tentokrát mohou na Hutnickém dni těšit na ŠLÁGR BAND a hosty jako Karel PETERKA, MÁRA, Frankie ZHYRNOV, manželé ŘIHÁKOVI a další.