Malá hala

12.00

Hlavolamy a deskové hry

Malá hala

Hlavolamy a deskové hry v malé tréninkové hale jsou výzvou nejen pro děti, ale vlastně i pro celé rodiny. Vyzraje jejich trpělivost, zručnost a logické myšlení na 15 záludných úkolů, motorických bludišť a „balancovníků“?

Jóga s Bětkou 12.00

Jóga s Bětkou

Malá hala

V rámci dětského programu se budete moci v malé hale setkat rovněž s cvičitelkou Bětkou z televizního pořadu JOGÍNCI, vysílaném na ČT:Déčku. Po boji s hlavolamy se můžete protáhnout a inspirovat pro cvičení doma nebo na zahradě. Zkuste kouzelnou jógu, abyste byli silní jako lvi, pevní jako stromy a pružní jako opice!

Čtyřlístek v pohádce 13.00

Čtyřlístek v pohádce

Malá hala

Hrdinové populárního komiksu poprvé na jevišti! Není snad nikdo, kdo by neznal čtveřici nerozlučných kamarádů - dobrosrdečnou a důvtipnou hospodyňku Fifinku, trochu roztržitého, ovšem geniálního vynálezce profesora Myšpulína, často ustrašeného, ale oddaného kamaráda a vtipálka Pinďu a samozřejmě, nemotorného siláka Bobíka. Ale kdyby se přece jen našel někdo takový, kdo by naše veselé kamarády neznal, tak pro takové máme návrh. Pojďte se na Čtyřlístek podívat. Vypraví se do pohádky a zažijí tam zase jedno ze svých velkých a neopakovatelných dobrodružství!

Čiperkové 15.00

Čiperkové

Malá hala

Děti dětem aneb Čiperkové zpívají písničky, které baví děti, rodiče, babičky i dědy. Při vystoupeních po celé republice učí malé diváky také říkanky a tance. Těšte se na písničky jako „Sluníčko, sluníčko“, „Žížala“, či „Starý farmář“, moderátorku Mínu, nebo pohádkové postavičky Berušku Alušku, Opičku Olu, Vosičku s Vosákem, Kytičku Jasmínku a Sluníčko.

Manželé Řihákovi s kapelou 17.00

Manželé Řihákovi s kapelou

Malá hala

Společná umělecká etapa manželů Vaška a Veroniky Řihákových začala v roce 2014. Tehdy si manžel Veroniku pozval jako hosta k tvorbě alba „Kousek od sebe“. V říjnu roku 2015 pak napsal pro manželské pěvecké duo Karel Peterka písničku „Proč ta vojna zlá“, s níž se přihlásili do soutěže Zlatý Šlágr 2016. Ve velké konkurenci píseň získala nejvíce hlasů jak od diváků, tak od poroty a soutěž vyhrála. Karel Peterka jim začal psát další písně a položil tím základ ke vzniku stejnojmenného alba „Proč ta vojna zlá“. V roce 2017 navázalo duo spolupráci s muzikanty Martinem Procházkou (klávesy, kytary, perkuse) a Markem Blahou (housle), později i s Nikolou Stávkovou (housle) a Mojmírem Kuncem (kontrabas, baskytara).

Veselá trojka 19.30

Veselá trojka

Malá hala

Populární skupinu tvoří tři zkušení hudebníci: Pavel Krška – heligonka, Miroslav Hrdlička – klávesy a Jaromír Kozelek – akordeon. Co o sobě oni sami říkají? „Jsme tři dlouholetí kamarádi, kteří celý život hráli muziku pro široké vrstvy posluchačů. Doba ale rychle plyne a tak i my jsme se dostali do důchodového věku a hudbu, kterou nyní hrajeme, tvoříme pro všechny, kteří si rádi poslechnou lidovou písničku. Naší hlavní náplní je skládání vlastních písní s důrazem na pěkný text.“